Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Reduktory ciśnienia

Reduktory ciśnienia to urządzenia należące do grupy przygotowania sprężonego powietrza.
Reduktory ciśnienia mają na celu dostosowanie (zredukowanie) wyższego ciśnienia przed zaworem do wymaganego niższego ciśnienia za zaworem, przez różnego rodzaju urządzenia zasilane sprężonym powietrzem. Redukcja odbywa się bez względu na przepływ i zmiany ciśnienia. Dzięki wyorzystaniu ciśnienia różnicowego zawór redukcyjny reguluje się samoistnie do nastawionego ciśnienia roboczego. W konsekwencji ciśnienie wylotowe pozostaje stałe bez względu na zwiększenie lub zmniejszenie się ciśnienia na wlocie. 

  

 

Reduktory pojedynczeReduktory do montażu szeregowegoPrecyzyjne reduktory ciśnienia
Regulatory ciśnienia T010 MiniReduktor ciśnienia do montażu szeregowegoPrecyzyjne reduktory ciśnienia do montażu szeregowego
Reduktory ciśnienia ze stali szlachetnejReduktory ciśnienia specjalneReduktory ciśnienia do wody
Reduktory ciśnienia ze stali szlachetnejReduktor specjalnyReduktory ciśnienia do wody

Liniowe reduktory ciśnienia
Liniowe reduktory ciśnienia


Reduktory ciśnienia - oferta Pneumat System

Reduktory ciśnienia w ofercie Pneumat System mają wmontowane manometry. Każdy reduktor ciśnienia (korpus) został wykonany z mosiądzu niklowanego, a uszczelnienie z NBR. Temperatura medium i temperatura pracy dla reduktorów ciśnienia to max. 60°C. W ofercie Pneumat System dostępne są również róznego rodzaju akcesoria i części zamienne do reduktorów ciśnienia: uchwyty montażowe, nakrętki do reduktora, łączniki do szeregowego łączenia reduktorów, komplety naprawcze.

Reduktory ciśnienia

Oferujemy następujące rodzaje reduktorów: pojedyncze, szeregowe oraz precyzjne.

Na ofertę reduktorów powietrza pojedynczych składają się :


Reduktory ciśnienia standard-mini – zawór regulacyjny ciśnienia o przepływie stałym na poziomie 600 Nl/min. Maksymalne ciśnienie na wejście zaworu redukcyjnego nie powinno przekroczyć 15 bar, przy czym poziom regulacji możliwy jest dla przedziału 0-12 bar. Reduktor ciśnienia powietrza posiada gwint przyłączeniowy od 1/8 do 1/4. Dostępny także model reduktora z dodatkowym upustem powietrza.

Reduktory ciśnienia standard – identyczny zakres regulacji, lecz zdecydowanie większe gwinty i przepływy nominalne. Zawór regulacji ciśnienia o przyłączu od G1/4 do G1. Z kolei przepływ regulatora powietrza mieści się w zakresie od 2050 do 6200 Nl/min. Zawór regulacyjny standard oferowany jest bez manometru w kilku rozmiarach.


Reduktor ciśnienia futura – reduktor powietrza dla maksymalnego ciśnienia wejściowego 16 bar. Zawory redukcyjne o membranie i uszczelnieniu NBR. Reduktor ciśnienia powietrza pracuje w zakresie temperaturowym między -10oC do 50oC. Zawory regulacyjne serii futura dostępne są dla złączy od G1/4 do G1. Oferujemy modele mocno zróżnicowane pod względem zakresu ciśnień. Możliwe przepływy od 1500 do 14000 l/min. Seria futura to także duży wybór akcesoriów !

Reduktor ciśnienia flowline – wartość maksymalna ciśnienia podawanego na zawór regulacji ciśnienia nie powinna przekroczyć 12 bar. Zawór redukcyjny flowline wykonany został z aluminium i mosiądzu z zastosowaniem NBR. Maksymalna temperatura medium została zwiększona i wynosi 60°C. Regulatory ciśnienia z gwintem G1/4 – G1 oraz dwoma zakresami regulacji: 0,5-6 i 0,5-10. Odpowiadający im przepływ nominalny w reduktorze powietrza wynosi od 900 do 1300 l/min. Opcjonalnie dostępne części zamienne.

Reduktory powietrza pojedyńcze

Reduktor ciśnienia multifix-mini – zawór redukcyjny z przyłączem G1/4 i G1/8. Różne akcesoria, zakresy ciśnień. Regulator powietrza tej serii zapewnia przepływ na poziomie 450 i 1030 l/min.

Reduktor ciśnienia flowmatik – regulator ciśnienia powietrza z przyłączem G1/4, G3/8 i G1/2. Zawory redukcyjne tej serii cechują się przepływem od 500 do 11500 l/min i zakresem regulacji 1,5-12 bar.

Reduktor ciśnienia flowmatik ultra – regulatory ciśnienia pozwalające uzyskać maksymalny przepływ od 500 do 5000 l/min. Zawór regulacji ciśnienia z następującymi przyłączami: G1/8, G1/4, G3/8, G1/2, G3/4 i G1. Zakres kontroli wynosi 1,5-8,5 bar.

Reduktor powietrza stałociśnieniowy – mosiężny  zawór regulacji ciśnienia o temperaturze pracy nawet do 90°C. Maksymalne ciśnienie podawane na wejście zaworu redukcyjnego jest zależne od przyłącza i wynosi 25 lub 40 bar. Dostępność gwintowa reduktorów powietrza stałociśnieniowych wynosi od G1/4 do G1 1/2. Ponadto przepływ między 1600 a 16000 l/min. Kompleksowo zapewniamy części zamienne.

 

Reduktory ciśnienia do montażu szeregowegoReduktory ciśnienia do montażu szeregowego są stosowane wtedy, gdy w jednym układzie wymagana jest redukcja ciśnień na różne poziomy i w różnych miejscach. Reduktory ciśnienia powietrza do montażu szeregowego dostępne w 2 seriach:

Regulatory ciśnienia montowane szeregowo multifix-mini – regulator powietrza wykonany z mosiądzu i mosiądzu niklowanego o standardowym uszczelnieniu NBR. Zawór regulacyjny multifix-mini z gwintem G1/4, przepływie 1030 l/min i trzema zakresami ciśnień. Ofertę uzupełniają akcesoriaw postaci nakrętek, uchwytów montażowych czy łączników szeregowych.

Regulatory ciśnienia montowane szeregowo futura – zawór regulacji ciśnienia od G1/4 do G1/2 i przepływie nominalnym 1500-4300 l/min. Akcesoria i elementy zastępcze jak najbardziej dostępne. Reduktory powietrza zostały przygotowane połączenia liniowego przez co możliwe jest uzyskanie różnych ciśnień na wyjściu.


Precyzyjne reduktory ciśnienia – specjalna grupa zaworów regulacyjnych do montażu pojedynczego i szeregowego. Precyzyjne reduktory ciśnienia

Precyzyjne reduktory ciśnienia pojedyncze – regulatory ciśnienia serii futura które należy zamontować wraz z filtrem dokładnym o filtracji 0,01 mikrometra. Zawór regulacji ciśnienia futura o złączu G1/4, G3/8 i G1/2 i przepływie równym 2000-4300 l/min. Osprzęt dla wszystkich rozmiarów. Poza serią futura oferujemy również inne precyzyjne reduktory powietrza które zostały wykonane ze specjalnego odlewu cynku. Zawór regulacyjny ciśnienia w wersji bez manometru, lecz dla temperatury pracy do 80°C. Duży zakres gwintów, przepływów oraz zakresów ciśnienia.

Precyzyjne reduktory ciśnienia do połączenia szeregowego – obligatoryjnie wymagany jest filtr dokładny 0,01 um. Regulatory ciśnienia powietrza o następujących parametrach przyłączy i przepływu: G1/4-G1/2; 2000-4300 l/min.

Reduktory ciśnienia ze stali szlachetnej Reduktory ciśnienia ze stali szlachetnej – regulator powietrza ze stali nierdzewnej o uszczelnieniu z vitonu. Zawory regulacyjne także do cieczy bez manometru. Reduktory dostępne o przyłączu G1/2 i G1/4 i zakresie przepływu między 200 a 1800 l/min. Zawory regulacyjne stalowe wyróżniają się większym ciśnieniem maksymalnym oraz temperaturą medium i pracy. Opcjonalnie akcesoria.Reduktory ciśnienia specjalne – grupa regulatorów do zadań specjalistycznych. Wśród nich znajdziemy:
Reduktory wielkoprzepływowe – aluminiowy zawór regulacyjny o uszczelnieniu NBR i dedykowanej temperaturze pracy i mediów równej 60°C i 90°C . Regulatory wielkoprzepływowe z dużymi przyłączami G 1,5 i G2 i przepływem od 50000 do 11300 l/min. Ciśnienie maksymalne na reduktorze nie powinno przekroczyć 40 bar. Akcesoria do wyboru.
Zawory upustowe - reduktory ciśnienia powietrza do narzędzi z gwintem G1/4 i przepływem od 360 do 405 l/min.
Reduktory ciśnienia bez upustu ciśnienia – regulator membranowy o bardzo dużej dokładności i szybkim czasie reakcji dzięki stabilnej, nieruchomej konstrukcji.  Zawór redukcyjny od G1/4 do G2, uszczelnieniu NBR i korpusie wykonanym z brązu. Duża temperatura maksymalna pracy wynosząca 75°C. Opcjonalnie manometry i zestawy naprawcze.
Reduktory butlowe – dla takich mediów jak tlen, tlenek azotu, azotu, dwutlenek węgla, argon, acetylen, wodór, metan, gaz ziemny, paliwo gazowe czy sprężone powietrza. Mosiężne zawory redukcyjne ciśnienia wyposażone zostały w zawory zamykające, bezpieczeństwa itp.

Reduktory ciśnienia specjalne

Reduktory do wody - grupa reduktorów do wód pitnych i cieczy różnego rodzaju. Certfikowane reduktory dostępne w 2 seriach wraz z osprzętem.

Reduktory do wody

Liniowe reduktory ciśnienia powietrza – zawory regulacyjne o przyłączu G1/4, G3/8 i G1/2. Liniowy zawór regulacyjny ciśnienia posiada cynkową, aluminiową lub mosiężną obudowę wraz z elementami mosiężnymi, stalowymi, nitrylowymi czy uszczelnieniem NBR. Reduktorów liniowych używa się do zmniejszania ciśnienia na wyjściu w zakresie 1-7 bar. Wykorzystywane są m.in. w urządzeniach pneumatycznych, gdzie zabezpieczają je przed uszkodzeniami i przyspieszoną eksploatacją składowych urządzeń, spowodowanych zbyt wielkim ciśnieniem podawanym na wejście. Proponujemy serię Save Air, Toolreg, Zwiększona została maksymalna temperatura pracy która wynosi nawet 80 oC. Oferujemy także reduktor ciśnienia liniowy do stosowania w środowisku wodnym. 

Liniowe reduktory ciśnienia powietrza


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM