Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN80 Potw = 26,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-80125-26,0
numer katalogowy: ZBP-80125-26,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    26,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    61931,4  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    45459,4  kg/h
    L
    160 mm
    Lmax
    215 mm
    H2
    556 mm
    h
    195 mm
    D
    200 mm
    D1
    250 mm
    K
    160 mm
    K1
    210 mm
    do
    72 mm