Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN80 Potw = 14,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-80125-14,0
numer katalogowy: ZBP-80125-14,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    14,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    34020  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    25407,1  kg/h
    L
    160 mm
    Lmax
    215 mm
    H2
    556 mm
    h
    195 mm
    D
    200 mm
    D1
    250 mm
    K
    160 mm
    K1
    210 mm
    do
    72 mm