Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN65 Potw = 16,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-65100-16,0
numer katalogowy: ZBP-65100-16,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    16,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    25945  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    19301,6  kg/h
    L
    140 mm
    Lmax
    205 mm
    H2
    497 mm
    h
    170 mm
    D
    185 mm
    D1
    220 mm
    K
    145 mm
    K1
    180 mm
    do
    59 mm