Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN65 Potw = 10,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-65100-10,0
numer katalogowy: ZBP-65100-10,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    10,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    16667,7  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    12566,1  kg/h
    Wejście
    65  DN
    Wyjście
    100  DN
    L
    140 mm
    Lmax
    205 mm
    H2
    497 mm
    h
    170 mm
    D
    185 mm
    D1
    220 mm
    K
    145 mm
    K1
    180 mm
    do
    59 mm