Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN50 Potw = 23,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-5080-23,0
numer katalogowy: ZBP-5080-23,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    23,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    21448,5  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    15798  kg/h
    L
    120 mm
    Lmax
    160 mm
    H2
    413 mm
    h
    150 mm
    D
    165 mm
    D1
    200 mm
    K
    125 mm
    K1
    160 mm
    do
    45 mm