Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN40 Potw = 11,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-4065-11,0
numer katalogowy: ZBP-4065-11,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    11,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    6779,1  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    5096  kg/h
    L
    115 mm
    Lmax
    130 mm
    H2
    363 mm
    h
    140 mm
    D
    150 mm
    D1
    185 mm
    K
    110 mm
    K1
    145 mm
    do
    36 mm