Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN32 Potw = 14,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-3250-14,0
numer katalogowy: ZBP-3250-14,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    14,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    5633,8  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    4207,5  kg/h
    L
    110 mm
    Lmax
    120 mm
    H2
    321 mm
    h
    115 mm
    D
    140 mm
    D1
    165 mm
    K
    100 mm
    K1
    125 mm
    do
    29,3 mm