Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN25 Potw = 25,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-2540-25,0
numer katalogowy: ZBP-2540-25,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    25,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    5819  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    4275,6  kg/h
    L
    100 mm
    Lmax
    95 mm
    H2
    229 mm
    h
    105 mm
    D
    115 mm
    D1
    150 mm
    K
    85 mm
    K1
    110 mm
    do
    22,5 mm