Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN20 Potw = 22,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-2032-22,0
numer katalogowy: ZBP-2032-22,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    22,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    3285,8  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    2423,3  kg/h
    L
    95 mm
    Lmax
    85 mm
    H2
    204 mm
    h
    85 mm
    D
    105 mm
    D1
    140 mm
    K
    75 mm
    K1
    100 mm
    do
    18 mm