Kołnierzowy zawór bezpieczeństwa z dźwignią do pary, DN100 Potw = 12,0 bar, żeliwo, metal/metal ZBP-100150-12,0
numer katalogowy: ZBP-100150-12,0
  • Dane produktu
  • Ciśnienie otwarcia
    12,0  bar
    Przepustowość dla powietrza
    45960,1  Nm³/h
    Przepustowość dla pary
    34456,4  kg/h
    L
    180 mm
    Lmax
    255 mm
    H2
    647 mm
    h
    220 mm
    D
    235 mm
    D1
    285 mm
    K
    190 mm
    K1
    240 mm
    do
    90 mm