Mieszadło śmigłowe WP 0,07kW, 800obr/min,ś. 100 mm V4607010065
numer katalogowy: V4607010065
kategoria: Mieszadła pneumatyczne
- Dane produktu
- Dane podstawowe
- Akcesoria
- Zdjęcia
- Dane produktu
- Dane podstawowe
- Zdjęcia
- Akcesoria
- Średnica śmigła [mm]100Wysokość mieszadła [mm]650
Pliki do pobrania:
- Karta Produktu
- OpisMieszadło pneumatyczne, bez statywu, z regulacją wysokości podstawy. Mieszadła posiadają certyfikat Atex Ex II 2G Wały i śmigła mieszadeł wykonane zostały ze stali nierdzewnej.Moc0,07kWMax obroty800obr/min (regulowalne)Max ciśnienie powietrza7 bar (DN 8 mm)