Termometr bimetaliczny 0..120°C, 63mm, L=45mm TA52-63-120-L45
numer katalogowy: TA52-63-120-L45
kategoria: Termometry tarczowe / wskazanie lokalne
- Dane produktu
- Dane podstawowe
- Akcesoria
- Zdjęcia
- Dane produktu
- Dane podstawowe
- Zdjęcia
- Akcesoria
- Średnica obudowy63 mmDługość czujnika45 mmZakres pomiarowy (°C)0/+120Średnica63 mm
Pliki do pobrania:
- Karta Produktu
- Materiał obudowyStal CrNiSzybaszkło przemysłoweŚrednica czujnikaØ8 mmCiśnienie roboczemax 25 bar (statyczne) barCzujnik pomiarowyØ8 mm, stal CrNiGwintbez gwintu, z kołnierzem do osłony Ø18mm