Końcówka DIN 11851, DN40, GZ RD65x1/6" ogon gładki, pod obejmę skorupową, AISI 316 DIN-GZ-KRS-40
numer katalogowy: DIN-GZ-KRS-40
  • Dane produktu
  • Rozmiar
    DN 40
    Ciśnienie robocze
    40 bar
    Gwint
    RD65x1/6"
    ØA
    33  mm
    ØB
    38,2 mm
    L
    69 mm
    L1
    27 mm
    C
    4,5 mm