numer katalogowy: DIN-GW-KRS-40
  • Dane produktu
  • Rozmiar
    DN 40
    Ciśnienie robocze
    40 bar
    ØX
    56 mm
    ØA
    33  mm
    ØB
    38,2 mm
    L
    69 mm
    L1
    10 mm
    C
    4,5 mm