Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Zawory trójdrogowe - trójdrożne

Zawór trójdrogowy miesza lub rozdziela strumień medium. Zwykle wymaga się, by spadek ciśnienia był niski, dlatego też gniazdo armatury musi się odznaczać możliwie dużą średnicą. 

 

Zawory kulowe serii TRIFLUXZawory kulowe serii DELTAZawory kulowe trójdrożneserii ECONO
Zawory kulowe TRISTARZawory kulowe GEMINIZawory kulowe MOON 3W

mosiądzstal nierdzewnastal węglowa


Dostarczamy zawory trójdrożne w kilku wersjach przemysłowych. Zawory trójdrogowe w wersji kulowej to następujące serie :

1) Zawór trójdrogowy TRIFLUX – stalowe wykonanie, teflonowe uszczelnienie oraz duży zakres temperatury pracy zaworu 3 drożnego sprawia że jest on wykorzystywany w instalacjach sprężonego powietrza, systemach wodociągów i centralnego ogrzewania oraz przy kontakcie z olejami i substancjami ropopochodnymi. Trójdrogowy zawór czerpalny z gwintem stożkowym i rączką obracaną o 360°C. Wymiary DN od 8 do 80 tj. gwint od 1/4” do  3”. Producent gwarantuje poprawne działanie zaworu trójdrożnego dla ciśnienia do 40 bar.

2) Zawór trzydrogowy DELTA – z rączką wykonaną z aluminiowego stopu. Zawór trójdrożny mieszający w rozmiarze DN 8-50 tj. G1/4” – 2” z gwintem stożkowym. Dedykowana praca zaworu trójdrogowego czerpalnego mieści się w zakresie od -10 °C do +100 °C dla ciśnienia roboczego do 10 bar. Zawory trójdrożne DELTA sprawdzą się w systemach hydraulicznych, pneumatycznych, ogrzewania oraz w kontakcie z cieczami nieagresywnymi.

3) Zawór trójdrożny ECONO – wysokociśnieniowe zawory mieszające trójdrogowe pracujące w temperaturze nawet 2000C. Zawór trójdrożny w całości wykonany ze stali nierdzewnej 1.4408. Dostępność gwintów od 1/4 do 2 (gwint wewnętrzny).

4) Zawór 3 drogowy  TRISTAR – pracujący przy obciążeniu do 40 bar zawór trzydrogowy o uszczelnieniu Viton lub PTFE (w zależności od preferencji klienta). Trójdrogowy zawór mieszający TRISTAR wykorzystywany jest w wymagających gałęziach przemysłu jak branża sanitarna, spożywcza, chemiczna oraz systemy dystrybucji wody i tlenu. Działanie zaworu trójdrożnego sprawdzone dla temperatury pracy od od -20 °C do +160 °C. Dostarczamy modele z gwintami od G1/4” do G2” (DN 12-50).

5) Zawór kulowy trójdrogowy GEMINI – z uszczelnieniem ptfe do pracy z ciśnieniem maksymalnym 64 bar. Zawór 3 drogowy G1/4”- G2” do pracy z instalacjami wodnymi, pneumatycznymi, chemicznymi itp.

6) Zawory trójdrogowe MOON 3W – zawór trójdrogowy uszczelniony PTFE dla zakresu temperatur -20 °C do +180 °C.  Zawór kulowy trójdrożny wykorzystywany w konstrukcjach instalacji chemicznych, spożywczych, sanitarnych oraz związanych z dystrybucją wody i tlenu. Seria MOON 3W  w rozmiarach od DN15 do DN100.

 

Konstrukcja trójdrożna jest używana przy zaworach rozdzielających i mieszających. W przypadku pierwszej grupy medium wpływa przez jedno przyłącze i doprowadzane jest do dwóch odpływów. W zaworach mieszających przepływ odbywa się w odwrotnym kierunku. Armaturę rozdzielającą spotyka się na przykład w wymiennikach ciepła, ponieważ medium często przepływa częściowo przez wymiennik i przez obejście.

Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM