CRDSNU-32-25-P-A Siłownik okrągły
CRDSNU-32-25-P-A Siłownik okrągły FESTO-8152638
numer katalogowy: FESTO-8152638
  • Dane produktu
  • Skok
    od 25  MM
    Ø tłoka
    32 mm
    Gwint na tłoczysku
    M10X1,25
    Amortyzacja
    elastyczne pierścienie/płytki amortyzujące z obu stron
    VDMA24364-B2-L
    Dopuszczenie do branży spożywczej
    patrz rozszerzone informacje o materiale
    Temperatura otoczenia
    od -20 do 80  GC
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), wycofanie
    od 415  N
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), przy wysuwie
    od 483  N
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 118  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 9  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 670  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku