CRDSNU-25-100-P-A Siłownik znormalizowany
CRDSNU-25-100-P-A Siłownik znormalizowany FESTO-8152634
numer katalogowy: FESTO-8152634
  • Dane produktu
  • Skok
    od 100  MM
    Ø tłoka
    25 mm
    od 0.3  J
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), wycofanie
    od 247  N
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), przy wysuwie
    od 295  N
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 73  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 6  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 410  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku