CRDSNU-20-100-P-A Siłownik znormalizowany
CRDSNU-20-100-P-A Siłownik znormalizowany FESTO-8152564
numer katalogowy: FESTO-8152564
  • Dane produktu
  • Skok
    od 100  MM
    Ø tłoka
    20 mm
    od 0.2  J
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), wycofanie
    od 158  N
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), przy wysuwie
    od 188  N
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 42  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 4  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 310  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku