CRDSNU-20-25-P-A Siłownik znormalizowany
CRDSNU-20-25-P-A Siłownik znormalizowany FESTO-8152560
numer katalogowy: FESTO-8152560
  • Dane produktu
  • Skok
    od 25  MM
    Ø tłoka
    20 mm
    Zakończenie tłoczyska
    Gwint zewnętrzny
    Konstrukcja
    Tłok
    Pozycja montażu
    dowolny
    Spełnia normę
    ISO 6432
    Ciśnienie robocze/MPA
    od 0.1 do 1  MPA
    Sygnalizacja położenia
    do wyłącznika zbliżeniowego
    Symbol
    Klasa odporności korozyjnej wg normy Festo
    3 - silne obciążenie korozyjne
    Zgodność z LABS
    VDMA24364-B2-L
    Ciśnienie robocze/BAR
    od 1 do 10  BAR
    Sposób działania
    dwustronnego działania
    Medium robocze
    Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
    Uwaga dotycząca medium roboczego/sterującego
    Możliwa praca z powietrzem olejonym (po rozpoczęciu olejenia trzeba je kontynuować)
    Temperatura otoczenia
    od -20 do 80  GC
    Energia uderzenia w pozycjach końcowych
    od 0.2  J
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), wycofanie
    od 158  N
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), przy wysuwie
    od 188  N
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 42  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 4  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 310  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku