CRDSNU-16-15-P-A Siłownik znormalizowany
CRDSNU-16-15-P-A Siłownik znormalizowany FESTO-8152549
numer katalogowy: FESTO-8152549
  • Dane produktu
  • Skok
    od 15  MM
    Ø tłoka
    16 mm
    od 0.15  J
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), wycofanie
    od 104  N
    Siła teoretyczna przy 0,6 MPa (6 bar, 87 psi), przy wysuwie
    od 121  N
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 21  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 2  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 130  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku