EPCS-BS-45-200-10P-A-ST-M-H1-PLK-AA Jednostka siłownika elektrycznego
EPCS-BS-45-200-10P-A-ST-M-H1-PLK-AA Jednostka siłownika elektrycznego FESTO-8118284
numer katalogowy: FESTO-8118284
  • Dane produktu
  • Wielkość
    45
    Skok
    od 200  MM
    Gwint na tłoczysku
    M10X1,25
    Typ silnika
    Silnik skokowy
    Konstrukcja
    Siłownik elektryczny
    Skok śruby
    od 10  Y13
    Maks. kąt skręcania tłoczyska +/-
    od 1  DEG
    Pozycja montażu
    dowolny
    Zakończenie tłoczyska
    Gwint zewnętrzny
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 179  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 4.9  G
    Typ śruby
    Śruba pociągowa toczna
    Symbol
    Zabezpieczenie przed obrotem / prowadzenie
    prowadzenie na łożyskach ślizgowych
    Homing
    Twardy zderzak - blok dodatni
    Czujnik położenia wirnika
    Enkoder bezwzględny, jednoobrotowy
    Zasada pomiaru czujnika położenia wirnika
    magnetyczny
    Monitorowanie temperatury
    Wyłączenie przy przekroczeniu wartości granicznej temperatury
    Dodatkowe funkcje
    Powierzchnia obsługowa
    Wskaźnik
    LED
    Wskaźnik gotowości do pracy
    Dioda LED
    Maks. przyspieszenie
    od 5  MS2
    Maks. prędkość
    od 0.23  M/S
    Prędkość „Speed Press“
    0.01  M/S
    Powtarzalność
    ±0,02 mm
    Właściwości cyfrowych wyjść logicznych
    możliwość konfigurowania
    Czas pracy ciągłej
    100%
    Klasa izolacji
    B
    Maks. prąd cyfrowych wyjść logicznych
    100  MA
    Maks. pobór prądu
    od 3000  A
    Maks. pobór prądu, logika
    od 0.3  A
    Napięcie nominalne DC
    24  V
    Prąd znamionowy
    od 3  A
    Złącze do parametryzacji
    IO-Link
    Czujnik położenia wirnika, rozdzielczość
    od 16  BIT
    Dopuszczalne wahania napięcia
    +/- 15 %
    Zasilanie elektryczne, rodzaj przyłącza
    Wtyczka
    Zasilanie elektryczne, technologia przyłączy
    M12x1, kodowanie T wg EN 61076-2-111
    Zasilanie elektryczne, liczba pinów/żył
    od 4
    Zasilanie elektryczne, schemat przyłączy
    Certyfikacja
    RCM Mark
    Znak KC
    KC-EMV
    Znak CE (patrz deklaracja zgodności)
    Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE
    Znak UKCA (patrz deklaracja zgodności)
    wg przepisów UK dot. EMV
    Odporność na drgania
    Odporność na wstrząsy
    Test odporności na wstrząsy o stopniu intensywności 1 wg FN942017-5 i EN 60068-2-27
    Klasa odporności korozyjnej wg normy Festo
    0 - Brak obciążenia korozyjnego
    Zgodność z LABS
    VDMA24364-strefa III
    Klasa Cleanroom
    Klasa 9 wg ISO 14644-1
    Temperatura przechowywania
    od -20 do 60  GC
    Względna wilgotność powietrza
    0 - 90%
    Stopień ochrony/
    III
    Temperatura otoczenia
    do 50  GC
    Uwaga na temat temperatury otoczenia
    Maks. moment My
    od 2.9  NM
    Maks. moment Mz
    od 2.9  NM
    Maks. siła promieniowa na wałku napędowym
    od 180  N
    Maks. siła posuwu Fx
    od 250  N
    Orientacyjna wartość efektywnego obciążenia, w poziomie
    od 40  KG
    Wartość odniesienia, obciążenie użytkowe, w pionie
    od 13  KG
    Interwał konserwacji
    Smarowanie na cały okres użytkowania
    Materiał nakrętki pociągowej
    Stal
    Materiał wrzeciona
    Stal łożyskowa
    Waga produktu
    od 2005  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 1185  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku
    od 41  G
    Liczba cyfrowych wyjść logicznych 24 V DC