EPCS-BS-45-50-10P-A-ST-M-H1-PLK-AA Jednostka siłownika elektrycznego
EPCS-BS-45-50-10P-A-ST-M-H1-PLK-AA Jednostka siłownika elektrycznego FESTO-8118281
numer katalogowy: FESTO-8118281
    Skok
    od 50  MM
    Gwint zewnętrzny
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 179  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    Powtarzalność
    ±0,02 mm
    Czas pracy ciągłej
    100%
    Dopuszczalne wahania napięcia
    +/- 15 %
    Względna wilgotność powietrza
    0 - 90%
    Waga produktu
    od 1390  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 1185  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku
    od 41  G
    Liczba cyfrowych wyjść logicznych 24 V DC