EGSS-BS-KF-45-150-10P-ST-M-H1-PLK-AA Jednostka liniowa mini
EGSS-BS-KF-45-150-10P-ST-M-H1-PLK-AA Jednostka liniowa mini FESTO-8083819
numer katalogowy: FESTO-8083819
    Powtarzalność
    ±0,015 mm
    Czas pracy ciągłej
    100%
    Względna wilgotność powietrza
    0 - 90%
    Nośność statyczna podpory stałej
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 212  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 30  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 1238  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku
    Waga produktu
    od 2181  G
    Liczba cyfrowych wyjść logicznych 24 V DC