EGSS-BS-KF-45-25-10P-ST-M-H1-PLK-AA Jednostka liniowa mini
EGSS-BS-KF-45-25-10P-ST-M-H1-PLK-AA Jednostka liniowa mini FESTO-8083814
numer katalogowy: FESTO-8083814
  • Dane produktu
  • Wielkość
    45
    Maks. prędkość
    od 0.25  M/S
    Luz cofania
    od 150  MIM
    Średnica śruby
    od 10  MM
    Skok śruby
    od 10  Y13
    Pozycja montażu
    dowolny
    Prowadnica
    Prowadnica z łożyskami kulkowymi w obiegu zamkniętym
    Konstrukcja
    Elektryczna jednostka mini
    Typ silnika
    Silnik skokowy
    Homing
    Twardy zderzak - blok dodatni
    Typ śruby
    Śruba pociągowa toczna
    Symbol
    Sygnalizacja położenia
    Enkoder silnika
    Maks. przyspieszenie
    od 5  MS2
    Powtarzalność
    ±0,015 mm
    Czas pracy ciągłej
    100%
    Mx z teoretyczną żywotnością 100 km (tylko z perespektywy prowadnicy)
    od 20  NM
    My z teoretyczną żywotnością 100 km (tylko z perespektywy prowadnicy)
    od 17  NM
    Mz z teoretyczną żywotnością 100 km (tylko z perespektywy prowadnicy)
    od 17  NM
    Znak UKCA (patrz deklaracja zgodności)
    wg przepisów UK dot. EMV
    Odporność na drgania
    Odporność na wstrząsy
    Test odporności na wstrząsy o stopniu intensywności 1 wg FN942017-5 i EN 60068-2-27
    Maks. siła posuwu Fx
    od 120  N
    Orientacyjna wartość efektywnego obciążenia, w poziomie
    od 6  KG
    Wartość odniesienia, obciążenie użytkowe, w pionie
    od 6  KG
    Stała posuwu
    od 10  Y13
    Referencyjna żywotność
    od 5000  KM
    Interwał konserwacji
    Smarowanie na cały okres użytkowania
    Klasa odporności korozyjnej wg normy Festo
    0 - Brak obciążenia korozyjnego
    Zgodność z LABS
    VDMA24364-strefa III
    Klasa Cleanroom
    Klasa 9 wg ISO 14644-1
    Temperatura przechowywania
    od -20 do 60  GC
    Względna wilgotność powietrza
    0 - 90%
    Stopień ochrony/
    III
    Temperatura otoczenia
    do 50  GC
    Uwaga na temat temperatury otoczenia
    Łożysko stałe, nośność podstawowa dynamiczna
    7413  N
    Nośność dynamiczna prowadnicy liniowej
    3240  N
    Nośność dynamiczna napędu z śrubą kulową
    Maks. siła Fy
    od 1314  N
    Maks. siła Fz
    od 1314  N
    Fy o teoretycznej żywotności 100 km (tylko z perspektywy prowadnicy)
    Fz z teoretyczną żywotnością 100 km (tylko z perespektywy prowadnicy)
    Maks. moment Mx
    od 8.14  NM
    Maks. moment My
    od 7.05  NM
    Maks. moment Mz
    od 7.05  NM
    Maks. siła promieniowa na wałku napędowym
    od 340  N
    Statyczna nośność napędu z śrubą toczną
    Nośność statyczna prowadnicy liniowej
    Nośność statyczna podpory stałej
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 212  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 30  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 1238  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku
    od 63  G
    Materiał obudowy
    Stop aluminium, anodowany
    Materiał płyty spinającej
    Stop aluminium, anodowany
    Materiał tłoczyska
    Nierdzewna stal stopowa
    Waga produktu
    od 1395  G
    Liczba cyfrowych wyjść logicznych 24 V DC