EGSC-BS-KF-45-150-10P Jednostka mini
EGSC-BS-KF-45-150-10P Jednostka mini FESTO-8048304
numer katalogowy: FESTO-8048304
    Powtarzalność
    ±0,015 mm
    Czas pracy ciągłej
    100%
    Nośność statyczna podpory stałej
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 212  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 30  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 608  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku