EGSC-BS-KF-45-100-10P Jednostka mini
EGSC-BS-KF-45-100-10P Jednostka mini FESTO-4022926
numer katalogowy: FESTO-4022926
  • Dane produktu
  • Wielkość
    45
    Maks. prędkość
    od 0.6  M/S
    Luz cofania
    od 150  MIM
    Średnica śruby
    od 10  MM
    Skok śruby
    od 10  Y13
    Pozycja montażu
    dowolny
    Prowadnica
    Prowadnica z łożyskami kulkowymi w obiegu zamkniętym
    Konstrukcja
    Elektryczna jednostka mini
    Typ silnika
    Silnik skokowy
    Homing
    Twardy zderzak - blok dodatni
    Typ śruby
    Śruba pociągowa toczna
    Symbol
    Sygnalizacja położenia
    do wyłącznika zbliżeniowego
    Maks. przyspieszenie
    od 15  MS2
    Poziom ciśnienia akustycznego
    od 50  DBA
    Powtarzalność
    ±0,015 mm
    Czas pracy ciągłej
    100%
    Przydatność do produkcji akumulatorów litowo-jonowych
    Stopień ochrony
    IP40
    Masowy moment bezwładności JH na metr skoku
    od 0.13609  KGC
    Masowy moment bezwładności JL na kg obciążenia efektywnego
    od 0.02533  KGC
    Masowy moment bezwładności JO
    Kod interfejsu, element wykonawczy
    V32
    Maks. siła posuwu Fx
    od 120  N
    Orientacyjna wartość efektywnego obciążenia, w poziomie
    od 12  KG
    Wartość odniesienia, obciążenie użytkowe, w pionie
    od 12  KG
    Stała posuwu
    od 10  Y13
    Referencyjna żywotność
    od 5000  KM
    Interwał konserwacji
    Smarowanie na cały okres użytkowania
    Klasa odporności korozyjnej wg normy Festo
    0 - Brak obciążenia korozyjnego
    Zgodność z LABS
    VDMA24364-strefa III
    Klasa Cleanroom
    Klasa 9 wg ISO 14644-1
    Temperatura otoczenia
    do 50  GC
    Łożysko stałe, nośność podstawowa dynamiczna
    7413  N
    Nośność dynamiczna prowadnicy liniowej
    3240  N
    Nośność dynamiczna napędu z śrubą kulową
    Maks. siła Fy
    od 1314  N
    Maks. siła Fz
    od 1314  N
    Maks. moment Mx
    od 8.1  NM
    Maks. moment My
    od 7  NM
    Maks. moment Mz
    od 7  NM
    Maks. siła promieniowa na wałku napędowym
    od 180  N
    Statyczna nośność napędu z śrubą toczną
    Nośność statyczna prowadnicy liniowej
    Nośność statyczna podpory stałej
    Ruchoma masa przy skoku 0 mm
    od 212  G
    Dodatkowa poruszana masa na 10 mm skoku
    od 30  G
    Masa podstawowa przy 0 mm skoku
    od 608  G
    Dodatkowa masa na 10 mm skoku