SIES-QB-PO-K-L Wyłącznik zbliżeniowy FESTO-150489
numer katalogowy: FESTO-150489
  • Dane produktu
  • Długość kabla
    od 2,5  m
    Dopuszczenie
    RCM Mark, c UL us - Listed (OL)
    Funkcja elementu przełączającego
    Styk normalnie zamknięty
    Gwarantowana odległość przełączania
    od 1,6  mm
    Maks. częstotliwość przełączania
    od 1200  Hz
    Maks. częstotliwość przełączania DC
    od 1200  Hz
    Maksymalny prąd wyjściowy w zależności od temperatury
    150 mA przy <= 85 °C, 200 mA przy <= 50 °C
    Materiał obudowy
    Wzmocnione PBT
    Materiał powłoki kabla
    TPE-U(PUR)
    Nominalna odległość przełączania
    od 2  mm
    Powtarzalność
    od 0,1  mm
    Prąd jałowy
    <= 30 mA  mA
    Przyłącze elektryczne
    3-żyły, Kabel
    Spadek napięcia
    od 3,2  V
    Sposób montażu
    Zabudowa czoła na równi z powierzchnią montażową
    Sposób montażu
    Przy pomocy otworów przelotowych
    Stopień ochrony
    IP67
    Temperatura otoczenia
    -25 - 85  °C
    Tętnienie resztkowe
    10 %
    Uwaga dotycząca materiałów
    Nie zawierają miedzi i PTFE
    Waga produktu
    od 170  g
    Wielkość
    12x26x40 mm