Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4


Klasyfikacja szybkozłączek hydraulicznych

Złącza hydrauliczne dostępne w Pneumat System w 2 wersjach : szybkozłączki hydrauliczne jednostronnie odcinające oraz jako szybkozłącza hydrauliczne obustronnie odcinające.

Szybkozłącze hydrauliczne jednostronnie odcinające serii A i B. Oferowane przez nas szybkozłącza hydrauliczne to bardzo duża siła transferu hydraulicznego zachowując przy tym niski poziom spadków ciśnienia. Wszystkie złącza hydrauliczne można zainstalować razem z eliminatorem ciśnienia  :

1. Szybkozłączka hydrauliczna serii A – charakteryzuje się mosiężną obudową, nitrilowym uszczelnieiem, teflonowym wykonaniem pierścienia oraz sprężyną i kulkami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Ciśnienie maksymalne robocze szybkozłączek wynosi 300 bar. Ze względu na uniwersalny charakter złączy hydraulicznych znajduja zastosowanie w różnych urządzeniach przemysłowych, maszynach rolniczych i budowlanych itd. Złącza hydrauliczne z króćcem hydraulicznym z eliminatorem ciśnienia lub bez, z zaślepką lub bez zaślepki do szybkozłączki hydraulicznej.
2.  Szybkozłącze hydrauliczne serii B – w odróżnieniu od złączy hydraulicznych serii A, seria B odznacza się mosiężną chromowaną obudową lub w przypadku dużych przepływów stalową. Złącza hydrauliczne znajdują zastosowanie w przemyśle chemicznym , spożywczym itd.

Oferta szybkozłączy hydraulicznych obustronnie odcinających dotyczy szybkozłączek hydraulicznych z mosiądzu, stali szlachetnej oraz tworzywa sztucznego.

  • Złączki hydrauliczne mosiężne – charakteryzują się uszczelnieniem perbunanowym, mosiężnym korpusem i temperaturą pracy od -20°C do +100°C . Złącza hydrauliczne z gwintem wewnętrznym od G1/8 do G3/4 i NW od 4,3 do 13.
  • Złączki hydrauliczne stalowe – charakteryzują się uszczelnieniem vitonowym, stalowym korpusem, i temperaturą pracy  od -20°C do +200°C. Złączka hydrauliczna gwintowana wewnętrnie  d G1/8 do G3/4 i NW od 4,3 do 13.
  • Złączki hydrauliczne z tworzywa sztucznego POM – charakteryzują się korpusem wykonanym z POM i temperaturą pracy od -20°C do +90°C . Szybkozłącza z tworzywa sztucznego z gwintami wewnętrznymi od G1/8 do G3/8 i NW od 4,3 do 13.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM