Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4


Charakterystyka oferty szlifierek trzpieniowych Pneumat System

Oferta szlifierek trzpieniowych to profesjonalne szlifierki do szkła, prac warsztatowych i przemysłowych. W szlifierkach trzpieniowych istnieje możliwość zamontowania kamieni szlifierskich jak i frezów. Dostarczamy :

Szlifierki trzpieniowe Desoutter :

• szlifierka trzpieniowa prosta – dostępna o mocy od 44 do 1600 Wat. Ponadto szlifierki palcowe osiągają prędkość obrotową od 9.000 do 100.000 obr/min.  Maksymalna średnica tulei od 3 do 9.5 mm.

• szlifierki trzpieniowa kątowa – modele o mocy od 300 do 1600 Wat. Szlifierka trzpieniowa o prędkości obrotowej od 9.000 do 40.000 rpm.

Szlifierki trzpieniowe Desoutter posiadają tłumik ze spiekanego brązu oraz tłuik piankowy do redukcji poziomu hałasu. Swoboda manewrowania trzpieniówką jest możliwa dzięki przewodowi o dużej elastyczności. Aby uzyskać najlepszy stosunek mocy do ciężaru wykorzystano aluminium lotnicze. Właściwa izolacja termiczna gwarantuje odpowiednią temperaturę obudowy. Szlifierka trzpieniowa posiada regulowaną prędkość obrotową z progresywnym zaworem uruchamiającym. O trwałości silnika szlifierki palcowej świadczą łopatki – o niskiej wartości tarcia, z kompozytu oraz odporności na działanie wysokich obciążeń. O ergonomii świadczy wygodny, dobrze wyprofilowany uchwyt.
Ponadto zawory utrzymują stałe ciśnienie na wylocie powietrza w celu redukcji hałasu. Każda szlifierka trzpieniowa posiada amortyzowany silnik by redukować wibracje. Silnik ten ma także regulator obrotów, daje to maksymalne obroty przy maksymalnej mocy wyjściowej. Niski poziom wibracji w szlifierkach trzpieniowych wynika także z redukcji zjawiska rezonansu oraz sprężystego wału tłumiącego drgania.

Szlifierki trzpieniowe Fuji :

• szlifierka trzpieniowa prosta – w tym kilka charakterystycznych grup :

- szlifierki ołówkowe – niewielkie i lekkie do bardzo precyzyjnych i drobnych prac. Trzpieniówka tego typu sprawdzi się przy drobnych pracach szlifujących oraz przy tępieniu ostrych krawędzi. Główne parametry to moc na poziomie 100 W, prędkość obrotowa na poziomie 60.000 rpm oraz niewielkie zużycie powietrza w trakcie pracy.

- szlifierka turbinowa – wysokoobrotowe modele ( 80.000 – 100.000 rpm) o mocy 50 W. Dedykowane precyzyjnym wykończeniom. Duży wybór akcesoriów.

- szlifierka z uchwytem z blokadą – uchwyt zaciskowy (3; 3.6; 6mm). Moc szlifierek trzpieniowych wynosi od 130 W do 330 W. Szlifierki palcowe osiągają prędkość obrotową od 18.000 do 43.000 rpm. Zoptymalizowana konstrukcja daje efekt w postaci lepszego komfortu pracy (mniejsze drgania, manewrowanie i precyzja)

- szlifierki trzpieniowe o małej prędkości – która oscyluje od 4.300 do 12.000 rpm (bez obciążenia narzędzia). Uniwersalne zastosowanie oraz wykorzystanie mechanizmu przekładni redukcyjnej to główne zalety produktu.

• szlifierka trzpieniowa kątowa – narzędzia z zamontowanym wylotem z tyłu bądź boku oraz z blokadą na uchwycie. Szlifierka palcowa o mocy 260 - 300 W. Prędkość obrotowa na poziomie 15.000 – 30.000 rpm. 

Szlifierki trzpieniowe Chicago Pneumatic:

• szlifierka trzpieniowa prosta – narzędzia o mocy od 90 W do 900 W. Szlifierki palcowe których prędkość obrotowa wynosi od 12.000 do 60.000 rpm. Rozmiar tulejki 1/4 (kilka modeli dla rozmiaru 1/8). Maksymalna wartość zużywanego powietrza podczas wytężonej pracy wynosi od 4.9 do 38 cfm.

• szlifierka trzpieniowa kątowa – narzędzia szlifujące o prędkości obrotowej 13.000 do 30.000 cfm. Szlifierka palcowa dostępna jest o mocy między 150 a 600 W. Zużycie powietrza dla narzędzi pod obciążeniem wynosi  8 – 32 cfm.

Szlifierki trzpieniowe Shinano :

• szlifierka trzpieniowa prosta – zakres obrotów wynosi między 5.500 a 25.000 rpm.  Moc narzędzi trzpieniowych Shinano wynosi od 160 do 520 Wat przy poziomie hałasu podczas pracy 80-95 dB.

• szlifierka trzpieniowa kątowa – dwa sprawdzone modele wysokoobrotowe (18.000 i 25.000 rpm) osiągające moc 160 i 200 W. Relatywnie ciche modele generujące hałas na poziomie 80-82dB.

Szlifierki trzpieniowe, ze względu na niewielkie wymiary i małą wagę znajdują szerokie zastosowanie w zakładach ślusarskich, narzędziowych przy wykonawstwie i regeneracji matryc i form odlewniczych, w warsztatach zajmujących się naprawą ogumienia.

  • model SI-2050SG, SI-2050AG – wąż przyłączeniowy na wyposażeniu;
  • uniwersalny uchwyt do ściernic trzpieniowych, tarcz listkowych i frezów;
  • korzystny stosunek mocy szlifierki do jej masy;
  • niski poziom wibracji;

Wyposażone w “bezpiecznik” przypadkowego włączenia.

Szlifierki trzpieniowe Archimedes:

Znajdują zastosowanie przy obróbce materiałów konstrukcyjnych, w tym stali hartowanej i nierdzewnej oraz żeliwa. Mogą być wykorzystywane jako szlifierki do szkła, do obróbki powierzchni małych odlewów, odkuwek, kokili, matryc itp. Szlifierka trzpieniowa marki Archimedes gwarantuje wykonanie precyzyjnych, wykończeniowych prac narzędziowych. Szlifierki trzpieniowe stosuje się także w miejscach trudno dostępnych i o ograniczonym polu manewru.

Do głównych zalet szlifierek do szkła należy przystosowanie do pracy frezami z węglików spiekanych oraz ściernicami i szczotkami trzpieniowymi. Szlifierka trzpieniowa odznacza się smukłą budową umożliwiającą obróbkę głębokich otworów. Ponadto szlifierki palcowe od Archimedesa zachowują stosunkowo dużą moc przy niewielkiej masie i gabarytach oraz są gwarantem niskiego poziomu wibracji i hałasu.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM