Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4


Charakterystyka szlifierek taśmowych z oferty Pneumat System

Szlifierki taśmowe znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, narzędziowniach np. przy pracach związanych z wykańczaniem form i matryc oraz w warsztatach serwisowych o profilu blacharsko-lakierniczym. Dzięki swej specyficznej budowie, idealnie nadają się do precyzyjnego i efektywnego szlifowania ciasnych miejsc, takich jak powierzchnie sferyczne, rury, naroża, które są trudno dostępne dla szlifierek tradycyjnych.

Zróżnicowana oferta szlifierek taśmowych obejmuje zróżnicowane modele do wymagającej, specjalistycznej pracy. Oferujemy m.in.:

Szlifierki taśmowe Desoutter -odznaczają się bardzo wysoką prędkością obrotową na poziomie 16.000 rpm przy mocy 300 W. Narzędzia mogą być wykorzystywane jako :

 • szlifierki taśmowe do rur (aluminiowych, pcv, itd.)
 • szlifierki taśmowe do metalu (głównie jako obróbka po spawalnicza)
 • szlifierki taśmowe do drewna (głównie twarde i wymagające rodzaje drewna jak buk, dąb itd.)


Szlifierki taśmowe posiadają przycisk bezpieczeństwa zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem. Ramię szlifierki może być zablokowane w dowolnej pozycji w celu łatwego montażu. Desoutterowska szlifierka taśmowa o odpowiednio ukształtowanym tylnym wydechu z  wbudowanym tłumikiem oraz ergonomicznym aluminiowym uchwytem odpornym na wstrząsy i ścieranie. Producent gwarantuje 2000 roboczogodzin bez konieczności konserwacji i serwisowania (przy zgodności z DTR).

Szlifierki taśmowe Fuji - szlifierka taśmowa do drewna Fuji idealnie nadaje się do precyzyjnego i efektywnego polerowania ciasnych miejsc, takich jak powierzchnie sferyczne i rury, które są trudno dostępne dla szlifierek tradycyjnych. Szlifierki taśmowe są również idealnymi narzędziami do prac związanych z tępieniem ostrych krawędzi. Możliwość obrotu głowicy w zakresie 3600 stopni daje uniwersalne rozwiązanie dla prawie każdego zastosowania. Wykorzystywane są przy pracach związanych ze :

 • szlifowaniem płaskich powierzchni, spoin spawalniczych, w narożach oraz przy szlifowaniu w ciasnych miejscach
 • zaokręglaniem krawędzi
 • wykończaniem powierzchni płaskich
 • fazowaniem małych rur
 • ukosowaniem naroży

Szlifierki taśmowe Chicago Pneumatic - warsztatowe i przemysłowe modele do obróki różnych materiałów w tym drewna, rur i metali. Szlifierka taśmowa ręczna o prędkości obrotowej między 18.000 a 26.000 rpm. Pneumatyczne szlifierki taśmowe CP-Industrial Tools są również znakomitym rozwiązaniem przy tępieniu ostrych krawędzi, a możliwość regulacji kąta nachylenia głowicy roboczej daje uniwersalne rozwiązanie dla prawie każdego zastosowania.

Szlifierki taśmowe SHINANO - narzędzia o mocy 300, 400 i 500 W. Szlifierka taśmowa do drewna twardego, metalu i rur. Maksymalna wartość prędkości taśmy mieści się w zakresie od 800 do 2500 m/min. Poziom hałasu podczas pracy oscyluje wokół 80 dB. Maksymalne zużycie powietrza szlifierki taśmowej mieści się w przedziale 300-530 litr/min.

Szlifierka taśmowa ręczna marki SHINANO to przede wszystkim :

 • płynny rozruch taśmy ściernej;
 • automatyczny naciąg taśmy ściernej;
 • regulacja kąta nachylenia części roboczej w stosunku do uchwytu;
 • gumowa osłona zabezpieczająca dłoń operatora;
 • zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem;
 • w modelu SI-2760 dodatkowe akcesoria do polerowania, czyszczenia, szlifowania... itp.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM