Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Szlifierki pneumatyczne

 

Dostarczamy zróżnicowane szlifierki pneumatyczne przemysłowe i warsztatowe takich marek jak Chicago Pneumatic, Desoutter, Fuji oraz Shinano. Posiadamy szeroką ofertę szlifierek ręcznych do specjalistycznych i profesjonalnych prac po spawalniczych, w lakiernictwie, sektorze odlewniczym czy przemyśle ciężkim i obróbczym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !


Oferta szlifierek pneumatycznych w Pneumat System

Szlifierka pneumatyczna jest narzędziem używanym do wygładzania powierzchni oraz stosowanym przy obróbce gładkościernej tj. obróbką spoin spawalniczych, zgrzein, usuwania ognisk korozji czy przygotowania powierzchni pod powłoki lakiernicze. Szlifierki pneumatyczne powszechnie wykorzystywane są w przemyśle drzewnym, motoryzacyjnym, technice warsztatowej tj. lakierniach, zakładach blacharskich itd. Dysponujemy profesjonalną i ciekawą ofertą narzędzi szlifujących pneumatycznych dostarczając :

Szlifierki pneumatyczne trzpieniowe - są narzędziami o napędzie pneumatycznym, przystosowanymi do pracy ściernicami trzpieniowymi bądź też frezami o średnicy trzpienia od 3÷6 mm. Zróżnicowana moc narzędzi oraz prędkości obrotowych, pochylenie głowicy kątowej pod kątem 90° i 120° jak i różne długości całkowite wybranych modeli umożliwiają obróbkę powierzchni trudno dostępnych. Pokryte specjalnym materiałem rękojeści w znacznym stopniu redukują poziom wibracji i hałasu co czyni pracę przyjemną, bezpieczną i wygodną dla operatora.
Szlifierka pneumatyczna trzpieniowa serii CP-Industrial Tools znajduje zastosowanie przy obróbce spawów, małych odlewów, odkuwek, matryc, form wtryskowych, oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jakość i precyzja przy szlifowaniu obrabianych elementów.

Szlifierki pneumatyczne kątowe - są urządzeniami wysoce uniwersalnymi. Kompaktowa budowa, antywibracyjna rękojeść boczna z możliwością obustronnego mocowania, stosunkowo duża moc urządzeń w odniesieniu do ich masy, oraz możliwość stosowania różnych wielkości ściernic stawia pneumatyczne szlifierki kątowe CP-Industrial Tools w grupie produktów najwyższej jakości i funkcjonalności dostępnych na polskim rynku. Szlifierka pneumatyczna znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle stoczniowym, produkcji maszyn górniczych, konstrukcji stalowych, oraz wszędzie tam gdzie występuje konieczność obróbki wykańczającej – czy to po spawaniu, czy też przy obróbce odlewów.

Szlifierki pneumatyczne proste - długie wrzeciona gwarantują skuteczną pracę w niewielkich obiektach, wszędzie tam, gdzie miejsce jest ograniczone. Szlifierka pneumatyczna prosta jest wykorzystywana jest przy precyzyjnych pracach obróbczych oraz w specyficznych warunkach pracy np. odlewnictwie.

Szlifierki pneumatyczne oscylacyjne - przeznaczone są do do obróbki wykańczającej powierzchni lakierowanych, jak i metalowych przed ponownym malowaniem. Zwarta budowa, łatwe manewrowanie, mała waga, regulacja prędkości, duża moc, niski poziom wibracji, ergonomiczna obudowa pokryta kompozytem, możliwość stosowania tarcz na rzep (H&L) lub tarcz samoprzylepnych (PSA), możliwość podłączenia do własnego (SV) lub centralnego (CV) odciągu pyłów zapewnia doskonałą pracę w poziomie jaki i w pionie. Wszystkie z wymienionych zalet szlifierek pneumatycznych mimośrodowych CP-Industrial Tools pozwalają na stwierdzenie, że dajemy Wam produkt najwyższej jakości w swojej grupie z dostępnych obecnie na polskim rynku.

Szlifierki pneumatyczne taśmowe - przemysłowe jak i narzędziowe szlifierki do prac szlifierskich przy materiałach o trudnej / nieregularnej budowie tj. rur, naroży itp. Stosowane z różnymi stopami metali, gatunkami drewna czy typami rur. Szlifierka pneumatyczna typu taśmowego z powodzeniem jest stosowana jako narzędzie do tępienia ostrych krawędzi, szlifowania powierzchni płaskich, wykańczaniem, zaokrąglaniem itd.    

Szlifierki pneumatyczne do prac wykończeniowych - zwane popularnie polerkami, przeznaczone są do obróbki wykańczającej różnego rodzaju powierzchni. Szlifierki-polerki CP-Industrial Tools na szeroką skalę stosowane są w procesie przygotowywania powierzchni przed lakierowaniem. Ze względu na dużą gamę proponowanych produktów, szlifierko-polerki z napędem pneumatycznym znajdują zastosowanie w małych warsztatach lakierniczych, dużych zakładach produkcyjnych, przemyśle szkutniczym i motoryzacyjnym.

Szlifierki pneumatyczne czołowe - pionowe narzędzia szlifujące z różnymi typami i wielkościami tarcz.Szlifierka pneumatyczna czy elektryczna ?

W przypadku dobrej wydajności kompresora wybór szlifierki pneumatycznej jest najbardziej racjonalny. Na plus dla szlifierek pneumatycznych zaliczyć można wagę, wymiary narzędzi oraz ich ergonomię. Przy prawidłowej eksploatacji szlifierki pneumatyczne wyróżniają się także zwiększoną żywotnością i bezawaryjnością pracy.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM