Mocni w działaniu
Ponad 40 lat na rynku

Pneumat System na Survival Race!

Survival Race 2017

Pneumat System na Survival Race! W sobotę, 10 czerwca ekipa złożona z pracowników firmy wzięła udział w wyścigu na 3 km z 15 przeszkodami. Nie obyło się bez siniaków, ale wszystkie kończyny wróciły do pracy! W skład ekipy wchodzili: Dariusz Kluziak, Katarzyna Piejko, Karolina Włodarczyk, Jakub Nowosiński, Jakub Gromkowski, Edyta Wirt, Patryk Dadusz, Michał Skurosz, Daiwid Panek, Oliwia Rosińska, Łukasz Wieczorek, Dariusz Widera oraz Magdalena Urbanik. Cała drużyna ukończyła bieg, a już za rok planujemy wziąć udział w wyścigu na dłuższy dystans!

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej ze średnim czasem 39:22 min.!
Najszybszym mężczyzną w drużynie został Dariusz Kluziak z czasem 29:59 min., a najszybszą kobietą Magdalena Urbanik z czasem 48:49 min.