Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Siłowniki elektryczne (z napędem elektrycznym) 

   

ESNW-L Siłowniki elektryczne z napędem elektrycznym z tyłuESNW-G Siłowniki elektryczne z napędem elektrycznym z boku


ELS-R / ELS-S Siłowniki elektryczne liniowe ze śrubą tocznąELZ Siłowniki elektryczne liniowe z paskiem zębatym

ELS-R / ELS-S Siłowniki elektryczne liniowe ze śrubą toczną


Nasza firma wprowadziła na polski rynek siłowniki elektromagnetyczne najnowszej generacji włoskiej firmy Vesta.

 

Duża oferta siłowników elektrycznych tylko w Pneumat System !

 

Ewolucja systemów automatyki wymusiła, w przypadku niektórych urządzeń, stosowanie bardzo precyzyjnych jednostek liniowych. Siłowniki elektromagnetyczne ESNW powstały z myślą o aplikacjach, w których wymagany jest ruch liniowy z dokładnym sterowaniem prędkością i pozycjonowaniem siłownika, przy zachowaniu dużej powtarzalności. 

Urządzenie zbudowane jest na bazie standardowego siłownika ISO 6431, dzięki czemu przy montażu można wykorzystać standardowe akcesoria do siłowników pneumatycznych. Wysuw i powrót tłoka realizowany jest poprzez śrubę napędzaną silnikiem elektrycznym.

 

Siłownik elektromagnetyczny ESNW wykonywany jest w dwóch wersjach napędowych: ESNW-L, z osiowym przeniesieniem napędu oraz ESNW-G z przekładniowym przeniesieniem napędu oraz w dwóch wersjach średnic tłoka: 32 i 50mm. Jednostka o średnicy ø32 napędzana jest silnikiem 23-krokowym, natomiast ø50 silnikiem 34-krokowym.


Na życzenie istnieje możliwość zabudowy innych silników.

 

 


ELS-R/ELS-S Elektryczne siłowniki liniowe ze śrubą toczną

Siłowniki elektryczne liniowe ELS-R/ELS-S ze śrubą toczną umożliwiają bardzo dokładne pozycjonowanie.  Siłowniki elektromagnetyczne cechują się bardzo dużą powtarzalnośćcią bo aż +0,05 na metr drogi ruchu. Siłownik elektryczny liniowy ze śrubą toczną charakteryzuje dynamiczna praca, ruch jednostajny i cichobieżny. Nasze siłowniki elektromagnetyczne posiadaja wytrzymałą konstrukcję i są idealne dla precyzyjnego przesuwu (np. przy podawaniu przedmiotów do obróbki) i operacji podnoszenia.ELZ Siłowniki elektryczne liniowe z paskiem zębatym

Siłowniki elektryczne liniowe ELZ to grupa siłowników elektromagnetycznych charakteryzujących się bardzo spokojnym i sprawnym działaniem oraz wysoką dokładnością pozycjonowania. Cechami które wyróżniają nasz siłownik elektromagnetyczny są niskie koszty utrzymania i bezobsługowa praca. Siłownik elektryczny liniowy ELZ jest idealny do centrowania i zastosowań związanych z otwieraniem drzwi.O siłownikach elektrycznych słów parę...

Siłowniki elektryczne z powodzeniem wykorzystywane są nie tylko w różnego typu automatyce, ale zakres ich użycia wykracza w znacznym stopniu poza branżę przemysłową. Doskonale nadają się do obsługi aplikacji, w których niezbędny jest ruch i przesuwanie zróżnicowanych komponentów zewnętrznych – mogą to być kurtyny, zasuwy, drzwi, bramy, okna, klapy, zwrotnice, itd. Siłowniki elektromagnetyczne dedykowane są także aplikacjom, gdzie ważna jest gwarancja dużej precyzji ruchów oraz kontrola powstającej siły.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM