Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Siłowniki elektryczne (z napędem elektrycznym) 

   

ESNW-L Siłowniki elektryczne z napędem elektrycznym z tyłuESNW-G Siłowniki elektryczne z napędem elektrycznym z boku


ELS-R / ELS-S Siłowniki elektryczne liniowe ze śrubą tocznąELZ Siłowniki elektryczne liniowe z paskiem zębatym

ELS-R / ELS-S Siłowniki elektryczne liniowe ze śrubą toczną


Nasza firma wprowadziła na polski rynek siłowniki elektromagnetyczne najnowszej generacji włoskiej firmy Vesta.

 

Duża oferta siłowników elektrycznych tylko w Pneumat System !

 

Ewolucja systemów automatyki wymusiła, w przypadku niektórych urządzeń, stosowanie bardzo precyzyjnych jednostek liniowych. Siłowniki elektromagnetyczne ESNW powstały z myślą o aplikacjach, w których wymagany jest ruch liniowy z dokładnym sterowaniem prędkością i pozycjonowaniem siłownika, przy zachowaniu dużej powtarzalności. 

Urządzenie zbudowane jest na bazie standardowego siłownika ISO 6431, dzięki czemu przy montażu można wykorzystać standardowe akcesoria do siłowników pneumatycznych. Wysuw i powrót tłoka realizowany jest poprzez śrubę napędzaną silnikiem elektrycznym.

 

Siłownik elektromagnetyczny ESNW wykonywany jest w dwóch wersjach napędowych: ESNW-L, z osiowym przeniesieniem napędu oraz ESNW-G z przekładniowym przeniesieniem napędu oraz w dwóch wersjach średnic tłoka: 32 i 50mm. Jednostka o średnicy ø32 napędzana jest silnikiem 23-krokowym, natomiast ø50 silnikiem 34-krokowym.


Na życzenie istnieje możliwość zabudowy innych silników.

 

 


ELS-R/ELS-S Elektryczne siłowniki liniowe ze śrubą toczną

Siłowniki elektryczne liniowe ELS-R/ELS-S ze śrubą toczną umożliwiają bardzo dokładne pozycjonowanie.  Siłowniki elektromagnetyczne cechują się bardzo dużą powtarzalnośćcią bo aż +0,05 na metr drogi ruchu. Siłownik elektryczny liniowy ze śrubą toczną charakteryzuje dynamiczna praca, ruch jednostajny i cichobieżny. Nasze siłowniki elektromagnetyczne posiadaja wytrzymałą konstrukcję i są idealne dla precyzyjnego przesuwu (np. przy podawaniu przedmiotów do obróbki) i operacji podnoszenia.ELZ Siłowniki elektryczne liniowe z paskiem zębatym

Siłowniki elektryczne liniowe ELZ to grupa siłowników elektromagnetycznych charakteryzujących się bardzo spokojnym i sprawnym działaniem oraz wysoką dokładnością pozycjonowania. Cechami które wyróżniają nasz siłownik elektromagnetyczny są niskie koszty utrzymania i bezobsługowa praca. Siłownik elektryczny liniowy ELZ jest idealny do centrowania i zastosowań związanych z otwieraniem drzwi.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów

 
 
Zaloguj się do WebCM