Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4


Charakterystyka polerek pneumatycznych do lakieru samochodowego

Przeznaczone do obróbki metalu, tworzyw sztucznych i powierzchni lakiernicznych. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle maszynowym, stoczniowym, szkutniczym i motoryzacyjnym.

Pneumat System przygotował specjalną ofertę dla warsztatów i lakiernictwa, w tym m.in. szlifierko polerki samochodowe. W skład oferty wchodzą :

Polerki pneumatyczne Fuji – polerka kątowa z uchwytem z blokadą z wrzecionami o różnych wielkościach gwintów. Polerka samochodowa Fuji o mocy od 370 W (model tarczowy) do 1620 W (kątowe). Polerka pneumatyczna z prędkością bez obciążenia od  6.000 do 12.000 rpm. Proponowane polerki pneumatyczne odznaczają się maksymalnym zużyciem powietrza na poziomie między 17.7 a 49.4 cfm. Na uwagę zasługuje również model polerki tarczowej FG-5X-1 z tylnym wylotem powietrza i zoptymalizowanej cichej pracy.

Polerki pneumatyczne Chicago Pneumatic – narzędzia polerskie CP z różnymi wielkościami talerza szlifującego (od 178 do 205 mm). Polerka do lakieru samochodowego dostępna jest w modelach o osiągach prędkości obrotowej między 2.500 a 5.000 rpm. Producent podaje zużycie powietrza na poziomie 21 i 22.5 cfm.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM