Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Pistolety lakiernicze

 

Pistolety lakiernicze ręcznePistolety - automaty lakiernicze

 

Pneumat System swoim klientom oferuje nowoczesne pneumatyczne pistolety lakiernicze marki Walther Pilot. Często spotykamy się z pytaniami: "Jaki pistolet lakierniczy do lakierowania wybrać ?" czy "Jaki pistolet do malowania samochodu będzie najlepszy ?"

Odpowiadając na te  pytania postanowiliśmy w pełni opisać funkcjonalność profesjonalnych pistoletów Wlther Pilot. W skład oferty wchodzą :


Pistolety lakiernicze ręczne

Pistolet lakierniczy PILOT MAXI - wykorzystywany do lakierowania powierzchni pistolet do farby i lakieru. Sprawdza się zarówno z farbami (na rozpuszczalniku) jak i agresywnymi substancjami, gdyż w całości wykonany został ze stali szlachetnej. Prosty w czyszczeniu z uwagi na teflonowy korpus pistoletu malarskiego. Posiadamy szeroki wybór dysz w różnych rozmiarach.

Pistolet lakierniczy PILOT PREMIUM - powiedzieć że Pilot Premium to dobry pistolet lakierniczy to mało. Model wykorzystuje innowacyjne rozwiązania HVLPPlus które integrują korzyści tradycyjnego rozpylania HVLP oraz techniki natryskowej. Technologia ta ma przełożenie na większą ekonomię pracy pistoletu malarskiego oraz precyzję pracy. Pneumatyczny pistolet niskociśnieniowy został skonstruowany z myślą zarówno o prawo jak i leworęcznych operatorach, co przy dużej optymalizacji korpusu i poszczególnych elementów pistoletu sprawia że należy do najlepszych narzędzi lakierniczych na rynku. Pistolety lakiernicze niskociśnieniowe PILOT PREMIUM wykorzystywane są w kontakcie z klejami, farbami, lakierami, materiałami na bazie wody, środkami spożywczymi i uszczelniaczami.

Pistolet lakierniczy PILOT MINI - ten mini pistolet lakierniczy zasilany sprężonym powietrzem w odróżnieniu od innych pistoletów do natrysku wykonany został z tworzywa sztucznego. Pistolet lakierniczy mini przeznaczony jest do pracy malarskich związanych z niewielkimi elementami i obiektami. Pistolet do farb jak i wymagających substancji. Ten zminiaturyzowany pistolet do lakierowania używany jest przy malowaniu wzorów, pracach dekoraycjnych, precyzyjnych pracach malarskich powierzchni czy nanoszeniu powłok.

Pistolet lakierniczy PILOT TREND - sprawdzony model przemysłowy i rzemieślniczy. Duży nacisk przy konstrukcji tego pistoletu pneumatycznego położono na osiągnięciem idealnego rezultatu natryskiwania. Wysoka ergonomia jest standardem w rozwiązaniach niemieckiego producenta Walther Pilot. Pilot Trend to pistolet do farb i lakierów, olejów, glazury ceramicznej, środków antykorozyjnych itd.

Pistolet lakierniczy PILOT IIIF - łatwy w czyszczeniu i montażu model pneumatyczny o szerokim zastosowaniu (pistolet do farby, glazury, oleju itd). Szeroki zakres rozmiarów dysz od 0,5 do 3,5 mm. Z uwagi na jego przemysłowy charakter, Pilot XIII stosowany jest jako pistolet do malowania drewna, nanoszenia powłok i lakierów w przemyśle meblarskim, farmaceutycznym czy tworzyw sztucznych.

Pistolet lakierniczy PILOT I - pneumatyczny pistolet malarski z charakterystyczną drewnianą rękojeścią. Pilot I sprawdzi się przy niewielkich pracach malarskich wymagających wysokiej delikatności. Pilot I to pistolet do malowania samochodu, lecz nie tylko ! Pistolety malarskie Pilot I szczególne zastosowanie znajdują przy pracach w lakierniach samochodowych, pracowniach modelarskich, sektorze obuwniczym czy przemyśle produkcyjnym figur, instrumentów muzycznych itd.

Pistolet lakierniczy PILOT IV - klasyczny model z mosiądzu niklowanego. Pistolet do malowania drewna dla zakładów produkujących meble, przy wykańczaniu wnętrz itp.

Pistolet lakierniczy PILOT XIII - wykonany z nierdzewki, wydajny pistolet malarski pneumatyczny dla lakiernictwa i przemysłu. Model wybierany przez klientów z przemysłu budowlanego, stoczniowego, odlewniczego, hutniczego itd.Pistolety lakiernicze automatyczne

Pistolet lakierniczy WA-100 - kompaktowy, wykonany z anodowanego aluminium. Szczególnie ceniony w branży spożywczej.

Pistolet lakierniczy WA-51 - zautomatyzowany pistolet pneumatyczny wykoany z nierdzewki. Wielkość dysz od 0.3 do 1.5 mm.

Pistolet lakierniczy WA-81 - stworzony z myślą o wewnętrznym powlekaniu elementów rurowych. Natrysk powstaje wskutek techniki dyszy dyskowej. Wysoki standard pistoletu natryskowego potwierdza jego wykonanie ze stali nierdzewnej.

Pistolet lakierniczy WA-400 - wydajne pistolety pneumatyczne malarskie do pracy ciągłej w budownictwie, robotyce czy obróbce metali i motoryzacji.

Pistolet lakierniczy WA-500 - w pełni automatyczny przemysłowy pistolet do malowania z dyszami w rozmiarze od 0.3 do 2.5 mm.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM