Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Klucze zapadkowe - grzechotki pneumatyczne

Klucze zapadkowe stosuje się do mocowania łączników w ciasnych miejscach, do których nie można dostać się kątowymi narzędziami udarowymi i wkrętarkami do nakrętek. Przeciwny kierunek obrotów uzyskuje się przez proste przekręcenie dźwigni.

Klucze zapadkowe FujiKlucze zapadkowe CP
Klucze pneumatyczne zapadkoweKlucze pneumatyczne zapadkowe


Oferta kluczy zapadkowych Pneumat System

Oferta kluczy zapadkowych, potocznie nazywanych grzechotkami pneumatycznymi, obejmuje modele Fuji oraz Chicago Pneumatic.

Grzechotka pneumatyczna Fuji – o maksymalnym momencie obrotowym od 10.8 do 78.4 Nm. Dostępne modele są zróżnicowane pod względem wielkości gniazd, prędkości bez obciążenia, wymiarach głowicy czy zużycia powietrza.

Grzechotka pneumatyczna Chicago Pneumatic – dostępna w rozmiarze od 1/4" do 1/2" o zakresie momentu od 5 do 122 Nm. Wlot powietrza typu NPTF w rozmiarze 1/4". Wartość prędkości obrotowej na biegu jałowym wynosi między 270 a 150 rpm.

Oferta kluczy zapadkowych, podobnie jak oferta kluczy udarowych przeznaczona jest do szybkiego montażu i demontażu połączeń gwintowanych. Oferta kluczy zapadkowych CP-Industrial Tools skierowana jest w głównej mierze dla przemysłu motoryzacyjnego, gdzie znajduje szerokie zastosowanie przy łączeniu podzespołów. Małe gabaryty tych narzedzi pneumatycznych, przy stosunkowo dużej mocy, pozwalają dotrzeć do miejsc trudno dostępnych, co czyni klucze zapadkowe CP-Industrial Tools narzędziami idealnymi do prac remontowych w warsztatach serwisowych, jak i małych zakładach produkcyjnych.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM