Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Słuchawki ochronne - Bezpieczna pneumatyka

Oferujemy wysokiej jakości zatyczki przeciwhałasowe, słuchawki ochronne i nauszniki przeciwhałasowe.


Zatyczki przeciwhałasowe - stopery do uszu

Bezpieczna pneumatyka  


Stopery do uszu wykonane zostały z przyjaznej środowisku pianki poliretanowej. Nasze wkładki przeciwhałasowe umożliwiają dobrą redukcję hałasu przy optymalnym komforcie użytkownia.


Pojemność:250 par
Kolor:Żółty
Materiał:Pianka poliuretanowa
Wartości SNR:36 dB
Zatyczki przeciwhałasowe (Stopery do uszu)
   

Kod

Zawartość opakowania

Zatyczki do uszu, bezpieczna pneumatyka

  
GS 250

250 par

 

 

 

 

Miękkie stopery do uszu to niezawodne zabezpieczenie dla uszu w wielu sytuacjach, w których stały poziom hałasu może powodować uszkodzenie słuchu. Takie zatyczki przeciwhałasowe do uszu wykonane są z miękkiej i elastycznej pianki poliuretanowej i właśnie dlatego bardzo łatwo dostosowują się do kształtu i rozmiaru każdego ucha. Piankowe stopery do uszu są bardzo łatwe w użyciu – wystarczy włożyć zatyczkę do ucha, a pianka rozpręży się dopasowując się do kształtu ucha i tworząc ochronną „plombę”. Nie należy się obawiać tego, że zatyczka przeciwhałasowa wsunie się do zbyt głęboko do ucha, ponieważ stopery są na tyle duże, by uniknąć tego typu nieprzyjemności. Nasze wkładki przeciwhałasowe zostały wykonane z przebadanej dermatologicznie pianki i dzięki temu nie powodują podrażnień oraz alergii skórnych. Wkładki przeciwhałasowe pakowane są w małe woreczki po 2 sztuki.Słuchawki ochronne - przeciwhałasowe

 
Bezpieczna pneumatyka  Proponowane przez nas ochronniki słuchu zaprojektowane zostały do krótkotrwałego zastosowania. Aktywne ochronniki słuchu gwarantują duży komfort stosowania.

 

Poziom maksymalny:101 dB
Wartość SNR:26 dBSłuchawki ochronne-przeciwhałasowe
  

Kod

Słuchaweczki ochronne, bezpieczna pneumatyka
 
GS 260

 

 

 

 

Słuchawki ochronne zakończone są kulistymi wkładkami, które dokładnie uszczelniają wejście do kanału usznego i tym samym zabezpieczają przed szkodliwym działaniem nadmiernego hałasu. Douszne ochronniki słuchu wykonane są z elastycznego tworzywa i dzięki temu bez problemu dopasowują się do kształtu ucha. Istnieje także możliwość wymiany i/lub wielokrotnego mycia wkładek znajdujących się w słuchawkach ochronnych. Słuchawki przeciwhałasowe są bardzo proste i wygodne w użytkowaniu oraz nie kolidują z innymi środkami ochrony pracy. Aktywne ochronniki słuchu mogą być noszone na kilka sposobów, w zależności od upodobań użytkownika: część łączącą wkładki przeciwhałasowe do uszu można umieścić zarówno pod brodą, jak i za głową. Współczynnik tłumienia (SNR) dla tego typu ochraniaczy słuchu wynosi 26 dB.Nauszniki przeciwhałasowe - ochronne

Bezpieczna pneumatyka  


Nauszniki przeciwhałasowe przeznaczone do pracy w warunkach bardzo dużego poziomu hałasu. Nauszniki ochronne zapewniają wysoką ochronę przy niskich częstotliwościach.
Aktywne ochronniki słuchu zapewniają duży komfort pracy, także w warunkach ciężkich.

Wartość SNR31 dB
Waga210 g

 
 

Nauszniki ochronne-przeciwhałasowe
  

Kod

Nauszniki ochronne, bezpieczna pneumatyka
 
GS 270


 

 

 


Nauszniki przeciwhałasowe zostały zaprojektowane tak, by gwarantowały pełną ochronę przed wysokim poziomem hałasu. Ochronniki słuchu aktywnie zabezpieczają przed dźwiękami o niskiej częstotliwości. Nauszniki przeciwhałasowe posiadają poduszki uszczelniające, które wypełnione są specjalną mieszaniną płynu i gąbki. Taka konstrukcja gwarantuje odpowiednie dopasowanie nauszników przeciwhałasowych oraz wygodę noszenia, nawet podczas długotrwałego użytkowania. Pierścienie nauszników przeciwhałasowych posiadają także kanaliki wentylacyjne, które pokryte są miękką folią, zapewniającą higienę. Pałąk nauszników jest wykonany z wytrzymałego materiału, zapobiegając tym samym wszelkiego rodzaju deformacjom. Nauszniki ochronne można bez trudu wyregulować, by precyzyjnie dopasować je do kształtu głowy. Co ważne, nasze ochraniacze słuchu są także dość lekkie (210 g), co sprawia, że ich noszenie jest bardzo wygodne. Takie nauszniki przeciwhałasowe zapewniają tłumienie hałasu na poziomie 31 dB.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM