Login: 
Hasło: 
infolinia
Wybór języka pod Google
Translate
wpisz kod lub nazwę produktu:
tylko dostępne
szukaj w treści serwisu:
 
data: , czas:

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu do: Wrocław, Paprotna 4

Klucze elektryczne

 

Klucze elektryczne kątowe

Klucze elektryczne prosteKlucze elektryczne pistoletowe

Klucze elektryczne kątowe

Klucze elektryczne prosteKlucze elektryczne pistoletowe
Klucze elektryczne z otwartą głowicąSterowniki do kluczy elektrycznychWkrętaki elektryczne CVIR i CVIC
Klucze elektryczne z otwartą głowicąSterowniki z otwartą głowicąWkrętaki elektryczne CVIR i CVIC

 

 

Klucze kątowe elektryczne zaspokoją wymagania profesjonalistów, indywidualnych inwestorów planujących bądź realizujących budowę lub modernizację linii produkcyjnej oraz wszystkich zainteresowanych narzędziami montażowymi wysokiej jakości.

 

Klucze elektryczne


Oferta kluczy elektrycznych

Oferta kluczy elektrycznych obejmuje następujące grupy produktów :

• Klucze elektryczne kątowe – typu CVI3, CVIL II i CVIC. Elektryczny klucz do kół stosowany w technice warsztatowej dostępny jest o prędkości od 190 do 1511 rpm oraz zakresie momentu maksymalnego od 18 do 660 Nm. Klucz elektryczny z wrzecionem o rozmiarze od 3/8 do 1.

• Klucze elektryczne proste – modele CVI3, CVIL II i CVIC. Klucz do kół elektryczny prosty o max. momencie obrotowym od 0,12 do 360 Nm oraz prędkości obrotowej od 290 do 2070 obr/min. Zakres wrzecion wynosi od 1/4 do 3/4.

• Klucze elektryczne pistoletowe – stosowany w branży automotive klucz elektryczny do kół CVI3, CVIL II oraz CVI o prędkości od 19 do 2000 rpm. Klucze elektryczne dostarczane są z wrzecionem od 1/4 do 1 1/2 oraz momentem maksymalnym od 1 do nawet 4000 Nm !

• Klucze elektryczne z otwartą głowicą – narzędzia CVI3 o prędkości obrotowej od 500 do 1300 obr/min oraz zakresie momentu od 2.1 do 65 Nm.

• Sterowniki do kluczy elektrycznych – tj. CVI3, CVIR II, CVIL II, MULTICVIL II, CVIC. Kompleksowe boksy sterownicze zasilane jednofazowo, 100 oraz 250 V. Sterowniki zróżnicowane gabarytowo z szerokim wyborem dodatkowych akcesoriów.

• Wkrętaki elektryczne CVIR i CVIC – narzędzia proste i kątowe o prędkości obrotowej od 800 do 3000 obr/min i zakresie momentu między 0,12 a 16 Nm.


Sklep internetowy

Login: 
Hasło: 

Zawartość koszyka (0.00)Zapytanie ofertowe

Siedziba Wrocław
Oddziały
Oddział Katowice
Oddział Poznań
Oddział Rzeszów
Oddział Łódź
Oddział Kraków
Oddział Gorzów
Oddział Bydgoszcz

 
 
Zaloguj się do WebCM